分析

價格分析,8月2日:比特幣,Ethereum,波紋,Litecoin,Ethereum Classic

USDT\BTC

我們看到比特幣在8月1日下滑。達到3,000美元的區間後,價格回升至2,400美元的上漲趨勢。 昨天的事件影響了糾正。 這是瞬間但相當一致。 比特幣在秋季高點沒有設法向下轉,因此我們觀察到反轉。

USDT_BTC

2,400 dolardan satın alan büyük bir alıcı pozisyonlarını hala sürdürüyorsa, 2,660 dolara düşmesi durumunda fiyat yükselişe geçecek. Bekleyen satınalma siparişlerinin sayısının şu anda bir günden fazla süredir satılacak siparişlerin hacmini aştığını unutmayın. Artan eğilime destek yoksa, 2.660 dolardan aşağı dönecek ve fiyat en az 2.450 dolara inecek.

USDT \ ETH

Ethereum fiyatı yükseliş trendini güvenle inşa etmeye devam ediyor. 200 $ civarında önemli bir talep artışı oldu. Bu, 220 $ ‘lık alandaki kilit seviyenin dökümünden sonra fiyatın kalmasına izin verdi.

USDT_ETH

176 $ ‘dan yükseliş eğilimi, yapısı bozulana kadar devam edecek. Kırmak, ayıların avantajı olduğu anlamına gelir. Şu anda 210 $ civarında gerçekleşebilir. Büyük bir alıcı konumunu bu eğilimi korursa, o zaman bu bölgeye geri çekildikten sonra bir toparlanma görürüz ve büyüme devam edecektir. Aksi takdirde, Ethereum fiyatı düşüş eğilimi oluşturacaktır.

USDT \ XRP

Dalgalanan fiyat, 0,155 $ ila 0,117 $ aralığında çıkış anlamına geldiğini gösteriyor. Talep hacmi arttı, ancak bu büyümeyi tersine çevirmek hala zor.

USDT_XRP

Fiyatın tablonun üst sınırına yerleşmesi gerekiyor. Böylece, alıcıların bariz avantajını gösterecektir. Fiyat 0.17 dolara kadar ters çevirmezse, o kadar yükselebilir. Aşağı doğru çevirdiğinizde, XRP düzleşecek.

USDT \ LTC

Litecoin biraz da güvende değil. Fiyat yerleşmek veya tam teşekküllü bir düzeltme oluşturmayı başaramadı. Bunun yerine, keskin bir düşüş görüyoruz. Bu, talep seviyesinin yeterince yüksek olmadığını göstermektedir. Bekleyen sipariş hacmi noktayı kanıtlıyor.

USDT_LTC

Belirgin talep hacmini gösterecek olan lito fiyatının yerleşmesi gerekiyor. Şu anki yukarı doğru yapı 41 $ ‘lık alanda aşağı yönlü dönüş ile kırılabilir. Bu, yukarı yönlü eğilimin 38 $ ‘dan sorumlu olan nokta.

USDT \ ETC

Ethereum Classic şimdiye kadar başarısız olsa da yukarı doğru bir eğilim yaratmaya çalışıyor. Satış emirlerinin geçerli olması nedeniyle, fiyat derin direniş hareketliliğine sahiptir. Mevcut büyüme 17 $ düşüş trendindeki düzeltmedir.

USDT_ETH

Avantaj satıcıların tarafında, bu yüzden bir dönüm noktası eğilimi değiştirecek. ETC, yaklaşık 15,8 $ ‘lık bir seviyeye yerleşir ve bir dönüş oluşturursa gerçekleşir. O zamana kadar, düşüş eğilimi yapısı kırılmasa da fiyat düşecek.

Kaynak: Cointelegraph.com

Click to comment

Leave a Reply

电子邮件地址不会被公开。 必填项已用*标注

Crypto Consulting FZE
LICENSE NO. 2810
只有通过Cryptoconsulting原网站的的激活链接才可以自由复制及扩散Cryptoconsulting网站中的材料。当将资料复制到社交网站或印刷刊物中,需指明链接出处。

Copyright © 2017 CryptoConsulting

To Top
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Password generation